Přednášející

Marie Petrovová

Marie Petrovová

Moderace

LinkedIn Project Manager
Top Vision, s.r.o.

Marie Petrovová po dlouholeté zkušenosti v oblasti komunikace působí na pozici Managing Director ve společnosti Top Vision. Její vizí je pomáhat lidem růst a podporovat jejich pracovní i osobnostní rozvoj.

Radvan Bahbouh

Radvan Bahbouh

Lead & Learn

LinkedIn Founder & managing partner
QED GROUP

"V mém životě mě vždy fascinoval exaktní svět čísel a ověřených faktů, stejně jako lidská povaha, prožívání a chování. Profesně jsem proto zakotvil jako psycholog s vystudovanou matematickou statistikou a teorií pravděpodobnosti na MFF UK a věnuji se psychologii jako vědě a výzkumu. Akademické prostředí je pro mě zdrojem neustálého nového vědění a možností přednášet své znalosti studentům FF UK. Abych mohl předávat vědecké poznatky nejen studentům, ale i manažerům a specialistům ve firmách, založil jsem před 20 lety společnost QED GROUP, která tyto poznatky, jež se v psychologii opakovaně prokázaly, využívá v každodenní praxi v osobním i pracovním životě.
Je tedy mým běžným zvykem měřit věci především užitečností. V případě osobnostního rozvoje považuji za důležité sledovat, do jaké míry má to, co se učíme nebo zkoušíme, pozitivní efekt. Proto vše, co v této oblasti dělám, zakládám na přístupu evidence based – vše je postavené na důkazech. A to například i ve výcviku v koučování, dlouhodobém kurzu certifikovaném ČAKO a ICF, který v QED GROUP vedu a kde učím konzultanty, lektory a manažery v koučovacím přístupu k druhým lidem a situacím. Záliba v matematice mě také přivedla k myšlence vyvinout metodu sociomapování, která umožňuje analyzovat, vizualizovat a zlepšovat komunikaci v týmech i v organizacích. Sociomapování využíváme v experimentech kosmického výzkumu, v armádě i v řadě firem po celém světě.
Dlouhodobě pracuji s leadery, s lidmi, jenž jsou v top managementu nejvýznamnějších firem, které mohu svými poznatky inspirovat k lepším výkonům a zkvalitňování vedení svých podřízených a týmů, a především je rád vedu ke zcitlivění se na vědomou podporu budování vyšší vlastní spokojenosti. Zároveň mě moc těší, že i já sám jsem ze vzájemné spolupráce s těmito zkušenými odborníky obohacován. Zajímá mě a baví mě, jak můžeme inspiraci předávat dál."

Renata Mrázová

Renata Mrázová

Aktuální trendy v leadershipu

LinkedIn Global Head of HR of NN Group
NN Group

Svoji kariéru začala v roce 1995 ve švédské farmaceutické společnosti Astra, kde pracovala v různých pozicích v rámci Financí a HR a v roce 1998 se stala finančni ředitelkou společnosti. V roce 1999 koordinovala fúzi s britskou společností Zeneca. Poté nastoupila do NN pojišťovny (dříve ING pojišťovny a penzijní společnosti) na pozici finanční a později generální ředitelky pro Českou republiku a Slovensko. Pod jejím vedením v roce 2012 získala ING pojišťovna v prestižní anketě Hospodářských novin tituly Nejlepší pojišťovna roku a Klientsky nejpřívětivější pojišťovna roku. V srpnu 2015 nastoupila na pozici Global Head of HR of NN Group a působí v nizozemském Haagu. Renata Mrázová je jednou z nejvýše postavených českých manažerek ve světě a pravidelně se umisťuje v žebříčku  nejvlivnějších žen v Česku, které vyhlašují Hospodářské noviny či časopis Forbes.

Libor Malý

Libor Malý

Totální leadership bez omezení snahou a úsilím

Podnikatel, vizionář

Vizionář, podnikatel, buddhista a zakladatel Hearth.net. Založil a úspěšně rozvíjel servery Jobs.cz a Prace.cz, v jejichž čele stál do roku 2012. Dnes se již plně věnuje podpoře spirituálních komunit, rozvoje myšlení ekonomiky daru a podpoře filantropických projektů, které ho oslovují svou pozitivní energií.V září 2013 Libor zorganizoval první učení Jeho Svatosti Dalajlamy v České republice. 

Karel Kieslich

Karel Kieslich

Digitální demence, vliv technologií na funkce mozku

lékař, neuroanatom

Vystudoval medicínu na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Na stejné škole již pátým rokem učí anatomii, embryologii a fyziologii s ambicí dostat na medicínu moderní způsob výuky. Na lidském těle ho nejvíce fascinuje lidský mozek, o kterém také zapáleně učí své studenty a který jako neuroanatom zkoumá ve spolupráci s Národním ústavem duševního zdraví. Zejména ho zajímají duševní nemoci a pochopení jejich neurobiologie. V současné době studuje na University College London, kde s využitím metod komputační psychiatrie zkoumá roli dopaminu v depresi.

Zbyšek Podhrázský

Zbyšek Podhrázský

Šifry a logické úlohy

LinkedIn Ředitel společnosti
Cryptomania s. r. o

Ředitel společnosti Cryptomania. V roce 2003 absolvoval celoroční kurz pro instruktory zážitkového učení a od té doby se věnuje rozvoji lidských zdrojů pomocí této metody. Zabývá se lektorováním teambuildingových kurzů a eventů, včetně vedení anglických kurzů pro mezinárodní týmy. Zbyšek je organizátorem legendární šifrovací hry TMOU a je držitelem několika certifikátů MŠMT v oblasti zážitkové pedagogiky a outdoor tréninku. Kromě lektorování kurzů se zabývá vedením start-up projektů v akceleračním programu Impact Hub 100-Day Challenge se specializací na Design Thinking a Human Centered Design.

Luděk Hrnčíř

Luděk Hrnčíř

Šifry a logické úlohy

LinkedIn Spolumajitel společnosti
Cryptomania s. r. o

Spolumajitel společnosti Cryptomania, odborník na hry pro veřejnost a gamifikaci veřejného prostoru. Své instruktorské ostruhy si vysloužil při realizaci mnoha desítek akcí v Lanových centrech PROUD a jako instruktor o. s. Velký Vůz. V profesním životě je především lektorem teambuildingových kurzů, ale vyzkoušel si i řadu pozic v neziskovém sektoru, státní správě a v komerční oblasti. Mezi jeho oblíbené lektorské činnosti patří hraní rolí a moderování firemních večírků. Jeho specializací jsou outdoorové závody, šifrovací hry a programy protkané zajímavým příběhem i nakažlivou atmosférou.

Ondřej Staněk

Ondřej Staněk

Virtuální realita

LinkedIn Konzultant prezentačních dovedností, prezentačního designu a komunikace
Top Vision s. r. o.

Pomáhám firmám, které chtějí prezentovat své produkty a služby efektivněji, a jednotlivcům, kteří chtějí a potřebují svou prezentací prosadit sami sebe nebo svou myšlenku. Trénuji obchodníky v oblasti rozpoznávání emočních signálů, lži a klamu z mimických pohybů a řeči těla. Pracuji s řečníky, kteří vystupují na mezinárodních i tuzemských konferencích. Formou konzultací a školení pro startupy spolupracuji s agenturou CzechInvest a s inkubátory Laboratoř Nadace Vodafone, Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání a PointOne. Pravidelně zasedám v odborných porotách hodnotících nové a inovativní projekty. Rovněž působím jako člen kolegia startupového inkubátoru StartupVŠEM. Vystupuji na konferencích v oblasti vzdělávání. Mou hlavní činností jsou školení, individuální a firemní konzultace a prezentační design. Vytvářím obchodní prezentace na míru jak po obsahové, tak i vizuální stránce. Mezi mé klienty patří Česká spořitelna, T-Mobile, Blueberry.cz Apps, Medio Interactive, ValFin, PitPartners, WebExpo, Business Academy apod.

Pavel Křepelka

Pavel Křepelka

Angažovaná kultura

LinkedIn Certified Coach
Systemic & Gazelles International

Pomáhám odstraňovat nevyhnutelné, ale předvídatelné bariéry v růstu firem.
Mým posláním je obracet potenciál na výsledky a kultivovat podnikání u nás.

Lenka Synečková

Lenka Synečková

Leadership podle mozku

LinkedIn Koučka, trenérka, mentorka
Top Vision s. r. o.

Dlouhodobě působím jako specialistka vzdělávání, profesionální koučka a lektorka. Pracovala jsem např. pro Českou spořitelnu, Cofidis, Komerční banku, Formicu Group nebo Broker Consulting a. s. Od roku 2004 aktivně využívám koučovací přístup při práci s manažery a leadery především v bankách. Odkoučovala jsem 800 hodin s více než 40 klienty. Koučink považuji za nejefektivnější formu vedení lidí a jejich rozvoje. Poznatky o fungování lidského mozku využívám k tomu, abych pomáhala klientům plně využívat jejich potenciál pro dosažení žádoucích změn. Po dobu 12 let jsem v nadnárodní korporaci sama vedla a rozvíjela týmy lidí. Školím pouze to, co mám podložené konkrétními příklady z praxe a o čem vím, že funguje. Upřednostňuji interaktivní lektorský styl. Jednotlivé bloky školení vždy prokládám cvičením na uvědomění a trénink. Absolvovala jsem andragogiku na Univerzitě Jana Amose Komenského a z koučovacích programů např. Results Certified Coach, BOOST! Brain-based Leadership, Intuitivní koučink a Exekutivní koučink v NeuroLeadership Group, Tréninkový program pro interní kouče v Growth Point Pokročilý koučink v Koučink Centru atd.

Michaela Karsten

Michaela Karsten

Nezapomenutelný leader

LinkedIn Paměťová expertka a držitelka světového rekordu v paměťových schopnostech
MindKarat

Promovaná lékařka, zakladatelka mezinárodní společnosti MindKarat® (Memory and mental skills/ Německo), mnohonásobná světová mistryně v kategorii žen, nositelka Grand Master titulu a Guinnessova rekordmanka v paměťových schopnostech. Profesionální speaker GSA e.V. (German Speakers Association) a člen DVPJ (Deutsche Verband der Pressejournalisten). Host mnoha TV-show (například v Mnichově, Paříži, Londýně, Stokholmu, Praze). Trenérka českých a mezinárodních společností ČEZ, Ško-ENERGO, Reiffeisen spořitelna, MetLIFE pojišťovna, GE Money Bank, top vision, ORACLE, IBM, Deutsche Bank, Commerzbank, Ocean Ship A´rosa, Justiz- & Innenministerium Thüringen, něm. TV spol. NDR a další). Externí lektorka na německých univerzitách (Frankfurt a. M., Hamburg Hannover, Mannheim,Bayreuth a mnoho dalších). Autorka knihy Úspěšná pamětˇ a tvůrce projektu k osobnímu rozvoji Brillant Brain. Prokázané paměťové výkony, jsou založeny na fenomenálních učebních technikách, které Dr. Michaela Karsten zpracovala k využití v businessu pro instituce a firmy, ale také pro potřeby škol a univerzit. Z excelentních technik aplikovaných na učební proces profitují i privátní osoby.

Kateřina Urbánková

Kateřina Urbánková

Fit@Work

Mentorka pohybu, lektor a trenér
Autorka programu Fit@Work

Jsem tu pro všechny, kteří většinu dne sedí a pociťují důsledky a hledají řešení. Díky dlouholetým zkušenostem a praxi jako lektor zdravotních forem cvičení a osobní trenér metody Pilates, zájmem o zdravý životní styl se dokážu vcítit do zaměstnanců i jejich šéfů. Já sama jsem strávila spousty hodin za volantem a sezením v kanceláři u stolu, než jsem se rozhodla věnovat pohybové terapii a zdravotním metodám na plno. 25 let ve fitness, lektorská činnost a každodenní práce s lidmi mi dávají schopnost vidět problematiku a příčinu . A hlavně najít cestu z toho ven. 

Registrovat